Jak powstał
WORK-ON Academy

Od 2013 roku prowadzimy projekty skierowane dla osób, które chcą zmienić swój profil zawodowy na opłacalny. Branża IT daje taką możliwość, o czym świadczy skuteczność dotychczasowych 5-ciu edycji projektu WORK-ON. Tym razem dzięki partnerstwu z firmą WEXT proponujemy wejście na wyższy level programowania.

Organizator:

Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy od 1998r. czerpie doświadczenie w organizacji wszelkich form edukacji nastawionej na efektywność zatrudnieniową. Ostatnie projekty z cyklu "WORK-ON" okazały się na tyle skuteczne, że postanowiliśmy uruchomić kolejną edycje, nie czekając na wsparcie unijne. Tym razem projekt jest dedykowany początkującym programistom.

Partner:

WEXT to software house, który jedną ze swoich siedzib ma w Bydgoszczy, a w kręgu tematyki projektów przez nich realizowanych jest: AI, Data analysis, Dedicated software, Blockchain, aplikacje mobilne oraz rozwiązania IoT.

WORK-ON w liczbach

Prowadzimy specjalistyczne kursy, których celem jest przekwalifikowanie do pracy w branży IT oraz zwiększenie możliwości początkujących programistów.
0
LAT NA RYNKU
0
ABSOLWENTÓW

Jak to działa?

Projekt WORK-ON Academy to coś więcej niż samo szkolenie. To przede wszystkim kurs prowadzony przez programistów, opieka mentora i warsztaty w software housie nad wspólnym projektem.

Połączenie kursu, mentoringu oraz warsztatów

Praktyka ponad wszystko

Pośrednictwo pracy

Budowanie portfolio

Ciekawsze projekty

Nasze referencje

"Inicjatywa WORK-ON Academy w pełni odpowiada potrzebom rynku pracy IT. Cieszymy się, że mogliśmy mieć w tym swój udział i wziąć udział w konsultacjach projektu. Ponadto darzymy zaufaniem organizatorów WORK-ON, dlatego po każdej edycji przyjmujemy kolejnych absolwentów do pracy ”

Tomasz Kruszewski

T-KOMP

"Z chęcią przyjęliśmy na staż osoby po kursach work-on'u. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem ich wiedzy i determinacji w działaniu. Te osoby cechuje dobre przygotowanie do zawodu, chęć działania i kreatywność! Czekamy na kolejne edycje tych świetnych szkoleń, by ponownie powiększyć swoją kadrę.”

Karol Chęciński

Syneo.pl

“Mieliśmy dosyć szukania kompetentnych ludzi, dlatego postanowiliśmy wyszkolić takich programistów, jakich sami zawsze chcieliśmy”

Michał Kowalik

WEXT

Nie byłem daleko od webdeveloperki, ale brakowało mi doświadczania. Dzięki projektowi mogłem pokazać swoje umiejętności na stażu w uznanej agencji interaktywnej, co zaowocowało dobrze płatnym zatrudnieniem.
Nie miałem sprecyzowanych planów na karierę zawodową, myślałem o projektowaniu gier... ułożyło się inaczej i nie żałuję. Obecnie pracuję jako programista back-end. Wszystkim niezdecydowanym polecam udział w projekcie.