WORK-ON - Włącz się na pracę w branży ICT - Rekrutacja
Rekrutacja

Etapy rekrutacyjne WORK-ON 30+
Regulamin
Dokładnie zapoznaj się z Regulaminem projektu, w którym szczegółowo opisane są warunki rekrutacji oraz możliwości, jakie daje udział w projekcie WORK-ON.
Formularz zgłoszeniowy
Uzupełnij Formularz zgłoszeniowy:
Termin przyjmowania zgłoszeń:
  • do 26.02.2018 (edycja 1: cisco ccna i webdeveloper)
  • do 12.06.2018 (edycja 2: menedżer sprzedaży usług IT i webdeveloper)
Formularz możesz dostarczyć do nas na kilka sposobów:
  • osobiście do Biura Projektu
  • pocztą lub kurierem na adres Biura Projektu (decyduje data wpływu)
  • faksem na numer 52 373 36 89
  • mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (możesz przesłać podpisany skan formularza lub formularz w wersji PDF bez podpisu - wówczas pamiętaj, aby podpisać go w Biurze Projektu przed przystąpieniem do testów)
Testy i Rozmowa
Zostaniesz zaproszony na testy wstępne oraz rozmowę kwalifikacyjną, które odbędą się w terminie:
  • 27 lutego - 2 marca 2018 (edycja 1)
  • 13-20 czerwca 2018 (edycja 2)
Osoby spełniające wszystkie wymagania formalne z najwyższą liczbą punktów z rekrutacji zostaną przyjęte do udziału w projekcie.

Weryfikacja kandydatów
Aktywizacja zawodowa
Specjalistyczne kursy IT
Staż zawodowy

NIEWAŻNE KIM BYŁEŚ/AŚ, SKORO MOŻESZ ZOSTAĆ:
Aktualne specjalistyczne kursy IT!
CISCO CCNA
- zakończony
Kurs CCNA (Cisco Certified Network Associate) jest podstawowym kursem przeznaczonym dla osób rozpoczynających naukę technologii i protokołów nowoczesnych sieciach IT.

Kurs nie wymaga wiedzy technicznej i został zaprojektowany, aby uczestnicy stopniowo poznawali protokoły oraz ich implementację w urządzeniach Cisco. Nie jest wymagana wiedzy początkowa z zakresu sieci komputerowych a jedynie podstawowa znajomość obsługi komputera w zakresie popularnych aplikacji Windows.

Kurs dla początkujących webdeveloperów WORK-ON
Webdeveloper
- w toku
Kompleksowy kurs webdevelopera jest dedykowany osobom, które stawiają pierwsze kroki jako programiści aplikacji internetowych.

W ramach intensywnego treningu uczestnicy poznają technologie Front-endowe: HTML/CSS, Bootstrap, Javascript, jQuery.

W części back-endowej jest to: PHP, MySQL, architektura MVC. Ponadto praca w oparciu o repozytoria GIT oraz metodologie pracy grupowej SCRUM.

Menedżer sprzedaży usług IT

Kurs jest przygotowany dla osób, których poziom umiejętności technicznych ustępują kompetencjom społecznym i organizacyjnym.

Przygotowuje do pracy na stanowiskach: sales managera, account managera, project managera oraz wdrożeniowca.

Jeżeli preferujesz pracę z ludźmi, potrafisz organizować czas i nie masz problemów z komunikacją, to ten kurs jest dla Ciebie.

Pełna oferta szkoleniowa
Pozostałe kursy IT!
Testowanie aplikacji w projekcie WORK-ON
Tester to osoba, która szuka problemów w funkcjonowaniu aplikacji. Najczęściej pracuje w zespole odpowiedzialnym za jakość produktów informatycznych.

Jeżeli interesujesz się nowoczesnymi technologiami, a niekoniecznie posiadasz wyształcenie z tym związane, to tester może być dobrym wyborem.

W dużym uproszczeniu Front-end to ta część strony lub aplikacji webowej, która jest wyświetlana w przeglądarce.

Programiści Front-End mają za zadanie zaprojektować i zakodować stronę atrakcyjną wizualnie i łatwą w obsłudze dla użytkownika. Front end developerzy powinni posiadać zmysł estetyczny, umieć rozwiązywać problemy i lubić eksperymentować.

Uczestnicy poznają takie technologie jak: HTML, CSS, Bootstrap, JS, jQuery, Angular, CMSy.

Najłatwiej Back-end wytłumaczyć, jako zaplecze aplikacji internetowych – wszystkie operacje, które są wykonywane po stronie serwera.

Programista Back-End jest odpowiedzialny za architekturę, logikę systemu oraz odpowiedni przepływ informacji. Wymaga się od niego analitycznego myślenia, wysokich umiejętności technicznych oraz dokładności w kodowaniu.

Uczestnicy poznają takie technologie jak: HTML, CSS, PHP, MySQL, architektura MVC i inne.

Kurs dla osób najbardziej zainteresowanych programowaniem, w zakresie tworzenia zaplecza stron internetowych.

Kurs zakłada naukę naukę HTML5, CSS3 oraz opanowanie podstaw Javascript. Ponadto na kursie nauczysz się tworzyć i korzystać z popularnych systemów CMS, takich jak Joomla i Wordpress. Uzupełnieniem kursu jest nauka pozycjonowania (SEO). Programiści to najbardziej pożądana grupa zawodowa na rynku pracy.

Kurs marketingu internetowego w projekcie WORK-ON
Marketing internetowy
- zakończone
Kurs nowoczesnych narzędzi marketingowych wykorzystywanych przez agencje reklamowe i digitalowe oraz samodzielnie przez firmy i freelancerów.

Na kursie nauczysz się jak profesjonalnie wykorzystywać narzędzia social media, prowadzić kampanię Adwords, poznasz zagadnienia content marketingu oraz odbędziesz warsztaty copywritingu. Specjalistyczna wiedza wynikająca z połączenia wszystkich wymienionych kanałów marketingowych oraz analizy dostarczonych danych, to jedna z najbardziej deficytowych umiejętności na rynku pracy.